A blog post

Blog post description.

VPN

2021-02-01 0 min read

NUOTOLINĖ GRUPĖ TĖVAMS, IŠGYVENANTIEMS VAIKO MIRTĮ

Nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus ir dėl kokios priežasties vaiko netektį patyrė šeima, tai yra be galo sudėtinga ir skaudi patirtis. Gedulas po vaiko mirties, kaip ir po kitų netekčių, yra labai individualus procesas, tad nėra vieno geriausio būdo išgyventi netektį. Egzistuoja keletas skirtingų pagalbos būdų, galinčių padėti išgyventi sielvartą, geriau suprasti po netekties kylančius jausmus. Tai gali būti savipagalbos grupės, individualios psichologinės konsultacijos ar psichoterapija, psichologinės grupės.

 Vilniaus psichoterapijos namai šiuo metu renka nuotolinę psichologinę tėvų, išgyvenančių vaiko mirtį, grupę. Grupėje bus siekiama sukurti saugią erdvę įvardinti ir dalintis savo jausmais bei mintimis, susijusiais su netektimi.

 Grupę ves psichoterapeutė Daiva Jasiulaitienė ir psichologė Violeta Cimalanskaitė-Kazlauskienė. Tai yra penktoji tokia grupė, kurią veda Violeta ir Daiva. Pasak jų, ši grupė yra saugi erdvė būti su skausmu, su visais jį lydinčiais jausmais be jokių vertinimų. Būti tarp žmonių, išgyvenančių panašų skausmą, tai ir padėti sau neužsidaryti tik savo skausme, kas, kaip rodo grupių patirtis, padeda labiausiai. Tai tiesiog laikas būti kartu. Kartu verkti, kartu gedėti, kartu jausti ir kartu gyti.

 Registracija į grupę vyksta iki 2021 m. kovo mėn. 1 d.
 Visus norinčius dalyvauti grupėje kviesime į nuotolinį individualų susitikimą su grupės vedančiosiomis.
 Grupės susitikimai vyks antradieniais 18.00-19.30 val.
 Numatoma grupės susitikimus pradėti kovo mėn.
 Vieno grupės susitikimo kaina – 10 eur.
 Šį grupės ciklą sudarys 10 susitikimų.

 Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui info@vpnamai.lt, tel. +370 60064539.
content