Ilgalaikė psichoterapinė grupė specialistams, teikiantiems psichologinę pagalbą

Ilgalaikė psichoterapinė grupė specialistams, teikiantiems psichologinę pagalbą

Vilniaus psichoterapijos namai kviečia į ilgalaikę psichoterapinę grupę specialistus, teikiančius psichologinę pagalbą (psichologus, socialinius darbuotojus, emocinę pagalbą teikiančius savanorius ir pan.). Kurdami, dalyvaudami ir vesdami grupes neretai susiduriame, kad būtent mums, psichikos pagalbos srityje dirbantiems specialistams, sunkiausia kreiptis pagalbos ir reikia labiausiai ”perlipti per save", kad pripažintume, jog, nepaisant profesinių žinių, yra dalykų, kuriuos suvaldyti savo pačių gyvenime nebūtinai taip lengvai sekasi. Daugybė perskaitytų knygų suteikia žinių, aibė seminaruose praleistų valandų išmoko vertingų technikų, kaip susitvarkyti su konkrečiais sunkumais, bet tik santykyje su kitais galime tyrinėti save, pamatyti panašumus, leisti sau lengviau priimti skirtumus, suvokti ir džiaugtis savo unikalumu ir gyventi autentišką gyvenimą.

Mielieji, dirbdami pagalbos kitam žmogui srityje, aiškiai žinome stereotipus, koks neva turi būti psichologas, socialinės ar emocinės pagalbos teikėjas. Tikriausiai ir jūs esate girdėję, kad turime turėti idealius santykius, turiningą laisvalaikį, jausti besąlygišką meilę savo artimui, nulį konfliktų, neliūdėti, negedėti, nepykti, neverkti, nebijoti, būti išsiugdę tik taisyklingus įpročius ir dar… milijonus dalykų, kurie turėtų mus pakylėti nuo žemės ir paversti tobulais ne-žmonėmis. A, ir dar padėti turime nemokamai, nes kitaip pagalba netyra. O kas, jei ne? Kas, jei liūdime, sutrinkame, nežinome, nemokame, kartais supratimo neturime, kodėl mūsų santykiuose kartojasi varginančios situacijos, kodėl neturime jėgų arba imame pykti ant tų, kuriems turime padėti, pasijuntame silpni ir norime, kad mūsų pačių, kas nors paklaustų: kaip Tu, kaip jautiesi?

Mūsų tikslas sudaryti galimybę saugioje, konfidencialioje, palaikančioje aplinkoje spręsti sunkumus, su kuriais susiduriate Jūs patys, ieškoti atsakymų į Jums iškylančius klausimus. Grupė skirta asmeniniam augimui. 

Grupę ves psichodinaminės krypties psichologė – psichoterapeutė, supervizorė Eglė Ražaitienė. 

Quotes

Grupė bus uždara (iki 8 dalyvių), vyks kiekvieną (antradienį) 18:00 – 19:30, adresu V. Kudirkos g. 18A, Vilnius. Užsiėmimo kaina 10 eur. Prieš grupę bus bent du įvadiniai susitikimai su grupės vedančiąja, kurių metu aptarsime Jūsų lūkesčius grupei ir grupės naudingumą būtent Jums.

Įvadiniai pokalbiai prasidės rugsėjo mėnesį. Grupės pradžia planuojama spalio – lapkričio mėnesiais. Išreikšti savo norą/ketinimą dalyvauti ir užsitikrinti kvietimą įvadiniam pokalbiui galite jau dabar adresu: info@vpnamai.lt.

Lai Jus maloniai nustebina grupės kaina. Vilniaus psichoterapijos namų komanda nuolat ieško galimybių bendradarbiauti ir palaikyti savo kolegas.