Ilgalaikė psichoterapinė grupė specialistams, teikiantiems psichologinę pagalbą

Ilgalaikė psichoterapinė grupė specialistams, teikiantiems psichologinę pagalbą

Kviečiame prisijungti prie jau antrus metus veikiančios grupės :)

Vilniaus psichoterapijos namuose jau antrus metus vyksta ilgalaikė psichoterapinė grupė, kuri yra skirta tik specialistams, teikiantiems psichologinę, emocinę, socialinę pagalbą (psichologams, psichiatrams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams, emocinę pagalbą teikiantiems savanoriams). Grupė skirta asmeniniam augimui, sunkumų sprendimui.

Kurdami, dalyvaudami ir vesdami grupes neretai susiduriame, kad būtent mums, psichikos pagalbos srityje dirbantiems specialistams, sunkiausia kreiptis pagalbos ir reikia labiausiai ”perlipti per save", kad pripažintume, jog, nepaisant profesinių žinių, yra dalykų, kuriuos suvaldyti savo pačių gyvenime nebūtinai taip lengvai sekasi. Daugybė perskaitytų knygų suteikia žinių, aibė seminaruose praleistų valandų išmoko vertingų technikų, kaip susitvarkyti su konkrečiais sunkumais, bet tik santykyje su kitais galime tyrinėti save, pamatyti panašumus, leisti sau lengviau priimti skirtumus, suvokti ir džiaugtis savo unikalumu ir gyventi autentišką gyvenimą.

Mielieji, dirbdami pagalbos kitam žmogui srityje, aiškiai žinome stereotipus, koks neva turi būti psichologas, socialinės ar emocinės pagalbos teikėjas. Tikriausiai ir jūs esate girdėję, kad turime turėti idealius santykius, turiningą laisvalaikį, jausti besąlygišką meilę savo artimui, nulį konfliktų, neliūdėti, negedėti, nepykti, neverkti, nebijoti, būti išsiugdę tik taisyklingus įpročius ir dar… milijonus dalykų, kurie turėtų mus pakylėti nuo žemės ir paversti tobulais ne-žmonėmis. O kas, jei ne? Kas, jei liūdime, sutrinkame, nežinome, nemokame, kartais supratimo neturime, kodėl mūsų santykiuose kartojasi varginančios situacijos, kodėl neturime jėgų arba imame pykti ant tų, kuriems turime padėti. Kas, jei slepiame savo šešėlinę pusę, nešame savo kalčių naštą arba gėdą pažįstame iš labai arti ir asmeniškai, o ne tik klientų pasakojimų?

Mūsų tikslas sudaryti galimybę saugioje, konfidencialioje, palaikančioje aplinkoje spręsti sunkumus, su kuriais susiduriate Jūs patys, ieškoti atsakymų į Jums iškylančius klausimus. Pasiekti, kad išspręsti vidiniai konfliktai taptų resursu ir patirtimi, leidžiančia efektyviai veikti tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Grupė skirta asmeniniam augimui. 

Grupę veda psichodinaminės krypties psichologė – psichoterapeutė, supervizorė Eglė Ražaitienė. 

Quotes

Grupė yra uždara, vyksta kiekvieną (antradienį) 18:00 – 19:30, adresu V. Kudirkos g. 18A, Vilnius. Prieš priimant į grupę vyksta bent du įvadiniai susitikimai su grupės vedančiąja, kurių metu aptariame Jūsų lūkesčius grupei ir grupės naudingumą būtent Jums.

Įvadinio pokalbio kaina 40 eurų. Grupės kaina mėnesiui 80 eurų.

Pasiteirauti, registruotis arba išreikšti savo norą/ketinimą dalyvauti galite: egle@psi-perspektyvos.lt arba tel 8 603 03773