Nuotolinė supervizijų grupė

Nuotolinė supervizijų grupė

Vilniaus psichoterapijos namai kviečia į supervizijų grupę psichologus, žengiančius pirmuosius žingsnius konsultavime.
Supervizijos skirtos psichologams, jau turintiems klientų, ar tik besiruošiantiems pradėti savo konsultacinį darbą. Į grupę kviečiami įvairių krypčių psichologijos magistrai ir studijuojantys magistrantūroje.

Mielieji, mes žinome kaip neramu pradedant konsultuoti, žinome, ką reiškia jaustis “jaunu psichologu”, matyti jus tyrinėjančias akis, klausiančias ar užteks Jums kompetencijos padėti susidoroti su kančia ar krize. Turbūt, kiekvienas konsultuojantis psichologas ar psichoterapeutas atsimena, kad pirmus savo darbo su klientais kartus ne tik klausėsi jo, bet ir galvojo, ką čia “teisingo” pasakyti arba “ką daryti dabar, kai išgirdau, kokia komplikuota kliento situacija”, kaip greičiau padėti žmogui sėdinčiam prieš Jus.
Dėl to Vilniaus psichoterapijos namų komanda kviečia Jus kartu saugioje, palaikančioje erdvėje patyrinėti ne tik turimus konsultavimo atvejus, bet ir savo nerimus, tariamas klaidas (kurios dažniausiai net ne klaidos), silpnybes paversti stiprybėmis, patreniruoti ir paauginti savo kaip specialistų “raumenukus”, kad virsmas iš “jauno psichologo” į specialistą, mūsų srities profesionalą būtų ne tik sklandus, bet ir džiaugsmingas.Quotes

Supervizijas ves psichodinaminės krypties psichologė – psichoterapeutė, supervizorė Eglė Ražaitienė.
Numatoma atviro tipo grupė, vyksianti kartą per mėnesį. Užsiėmimo kaina 10 eur.
Grupės dalyvių skaičius ribotas.
Kontaktai registracijai ir pasiteiravimui: info@vpnamai.lt, 8 612 62421.